Neohodnoceno

Medicinbal - REAX FLUIBALL Ø30 - 8KG

Medicinbal REAX FLUIBALL - první neuromuskulární tréninkový míč, který umožňuje práci s proměnlivým zatížením. Dynamický na dotek měkký a nerozbitný medicinbal s množstvím vody uvnitř. 

Skladem
Kód: 95
Značka: REAXING
2 700 Kč –26 % 1 990 Kč
RX1154
–26 %

Od prevence po posilovací programy je REAX FLUIBALL dynamickým, funkčním a vysoce intenzivním pro schopnost nervového systému zaznamenávat změny vznikající ve svalech a uvnitř těla a reagovat následným pohybem a svalovou činností. Nestálost a nepředvídatelnost vody z něj dělají skutečně funkční nástroj: dynamicky nepředvídatelný, flexibilní, nositelný, měkký, bezpečný. Můžete jej kutálet, třást s ním, uchopit, házet s ním nebo ho dokonce mačkat, aniž byste tím ublížili lidem nebo povrchům. Tyto proprioceptivní dynamické míče jsou dokonale vhodné i pro rehabilitační fáze, protože každý pohyb lze přísně kontrolovat s cílem zlepšit sílu, rovnováhu a koordinační schopnosti.

• RŮZNÉ PRŮMĚRY - ∅​​16cm, ∅26cm, ∅30cm

• KAPALINA UVNITŘ - destabilizuje jakékoli cvičení a vytváří nestabilní prostředí během každého pohybu. Každé závaží a související průměr je označen konkrétní barvou.

• DLOUHÁ ŽIVOTNOST - technologie použitá k výrobě REAX FLUIBALL zajišťuje, že je dlouhotrvající, bezpečný, snadno se čistí a vypadá dobře déle.

• SOFT SHOCK - vzhledem k měkké konstrukci je to jedinečný funkční nástroj. Můžete jej odhodit, zvednout nebo upustit bez zranění a poškození povrchu.

• UNIVERZÁLNÍ - různé hmotnosti a průměry umožňují uživateli přizpůsobit své tréninkové programy a vylepšit jakýkoli trénink nad rámec standardních produktů.

• FUN - REAX FLUIBALL dělá každý pohyb zábavným, zajímavým a odlišným.

POMÁHÁ ZLEPŠIT SÍLU A VÝDRŽ ∗ ZLEPŠUJE SPORTOVNÍ VÝKON ∗ ZLEPŠUJE ROVNOVÁHU ∗ ZLEPŠUJE METABOLICKOU SPOTŘEBU

ZLEPŠUJE KOORDINACI ∗ SNIŽUJE RYZIKO ZRANĚNÍ