Možnost doručení

Hledáte nejlepší volbu pro doručení zboží o které máte zájem ?

 

|Doprava zdarma při nákupu nad 3 999,- Kč|

 

1, Zásilkovna - doručení přepravcem - Jedná se o takzvané doručení službou Zásilkovna, která buď doručí zboží svým kurýrem a nebo Vám jej doručí jejich smluvní přepravce tak, aby to pro Vás bylo co nejrychlejší. Například Českou poštou nebo DPD. Obvyklá doba doručení jsou 2 pracovní dny.

2, Zásilkovna - doručení do zásilkovny - Se službou Zásilkovna spolupracuje velké množství výdejních míst, jednoduše si zvolíte to nejblíže k Vám a zboží tam bude doručeno. Nemusíte tak nahánět kurýra, prostě si zboží vyzvednete tak, jak Vám to bude vyhovovat. Obvyklá doba doručení jsou 2 pracovní dny.

3, Česká pošta - Standardní doručení Českou poštou, která Vám zásilku doručuje na Vaši adresu. V případě nezastihnutí Vám zásilku ponechají na nejbližší pobočce České pošty. Poté si ji můžete následujících 7 dní vyzvednout. Většina poboček umožňuje jak platbu hotově tak platební kartou. Obvyklá doba doručení je do druhého pracovního dne.

 

Veškeré ceny se zobrazují přímo při vytváření objednávky. 

 

V případě dotazů nebo požadavků na doručení nás neváhejte kontaktovat na telefonu nebo emailem. Rádi zodpovíme možnosti doručení a uděláme vše proto, aby u Vás byla zásilka co nejdříve! 

Zpět do obchodu