Neohodnoceno

Medicinbal - REAX FLUIBALL Ø16 - 0,75KG

 

Medicinbal REAX FLUIBALL 

První neuromuskulární tréninkový míč, který dá zabrat nejen vašemu tělu, ale také vaší hlavě. Díky kapalině uvnitř a proměnlivému zatížení si užijete vysoce efektivní neuromuskulární trénink. 

Skladem
Kód: 65
Značka: REAXING
1 700 Kč –18 % 1 390 Kč
RX1181
Tip
–18 %
Reference
Konkurenční výhody

Vaše oblíbené cviky na zcela nové úrovni

 

 

Od prevence po posilovací programy je REAX FLUIBALL dynamickým, funkčním a vysoce intenzivním pro schopnost nervového systému zaznamenávat změny vznikající ve svalech a uvnitř těla a reagovat následným pohybem a svalovou činností. Nestálost a nepředvídatelnost vody z něj dělají skutečně funkční nástroj: dynamicky nepředvídatelný, flexibilní, nositelný, měkký, bezpečný. Můžete jej kutálet, třást s ním, uchopit, házet s ním nebo ho dokonce mačkat, aniž byste tím ublížili lidem nebo povrchům. Tyto proprioceptivní dynamické míče jsou dokonale vhodné i pro rehabilitační fáze, protože každý pohyb lze přísně kontrolovat s cílem zlepšit sílu, rovnováhu a koordinační schopnosti.

 

• RŮZNÉ PRŮMĚRY - ∅​​16cm, ∅26cm, ∅30cm

• KAPALINA UVNITŘ - destabilizuje jakékoli cvičení a vytváří nestabilní prostředí během každého pohybu. Každé závaží a související průměr je označen konkrétní barvou.

• DLOUHÁ ŽIVOTNOST - technologie použitá k výrobě REAX FLUIBALL zajišťuje, že je dlouhotrvající, bezpečný, snadno se čistí a vypadá dobře déle.

• SOFT SHOCK - vzhledem k měkké konstrukci je to jedinečný funkční nástroj. Můžete jej odhodit, zvednout nebo upustit bez zranění a poškození povrchu.

• UNIVERZÁLNÍ - různé hmotnosti a průměry umožňují uživateli přizpůsobit své tréninkové programy a vylepšit jakýkoli trénink nad rámec standardních produktů.

• FUN - REAX FLUIBALL dělá každý pohyb zábavným, zajímavým a odlišným.

 

Reax Fluiball je vhodný také do vašeho fitka pro skupinové lekce

Reax Fluiball 3 kg

 

Movimento Hlavní Banner-2-2

POMÁHÁ ZLEPŠIT SÍLU A VÝDRŽ ∗ ZLEPŠUJE SPORTOVNÍ VÝKON ∗ ZLEPŠUJE ROVNOVÁHU ∗ ZLEPŠUJE METABOLICKOU SPOTŘEBU

ZLEPŠUJE KOORDINACI ∗ SNIŽUJE RIZIKO ZRANĚNÍ

 

Reax Fluiball Movimento

Zpět do obchodu