Neohodnoceno

Medicinbal - REAX FLUIBALL Ø16 - 0,75KG

 

Medicinbal REAX FLUIBALL 

První neuromuskulární tréninkový míč, který dá zabrat nejen vašemu tělu, ale také vaší hlavě. Díky kapalině uvnitř a proměnlivému zatížení si užijete vysoce efektivní neuromuskulární trénink. 

Skladem
Kód: 65
Značka: REAXING
1 700 Kč –18 % 1 390 Kč
RX1181
Tip
–18 %

Vaše oblíbené cviky na zcela nové úrovni

 

 

Od prevence po posilovací programy je REAX FLUIBALL dynamickým, funkčním a vysoce intenzivním pro schopnost nervového systému zaznamenávat změny vznikající ve svalech a uvnitř těla a reagovat následným pohybem a svalovou činností. Nestálost a nepředvídatelnost vody z něj dělají skutečně funkční nástroj: dynamicky nepředvídatelný, flexibilní, nositelný, měkký, bezpečný. Můžete jej kutálet, třást s ním, uchopit, házet s ním nebo ho dokonce mačkat, aniž byste tím ublížili lidem nebo povrchům. Tyto proprioceptivní dynamické míče jsou dokonale vhodné i pro rehabilitační fáze, protože každý pohyb lze přísně kontrolovat s cílem zlepšit sílu, rovnováhu a koordinační schopnosti.

 

• RŮZNÉ PRŮMĚRY - ∅​​16cm, ∅26cm, ∅30cm

• KAPALINA UVNITŘ - destabilizuje jakékoli cvičení a vytváří nestabilní prostředí během každého pohybu. Každé závaží a související průměr je označen konkrétní barvou.

• DLOUHÁ ŽIVOTNOST - technologie použitá k výrobě REAX FLUIBALL zajišťuje, že je dlouhotrvající, bezpečný, snadno se čistí a vypadá dobře déle.

• SOFT SHOCK - vzhledem k měkké konstrukci je to jedinečný funkční nástroj. Můžete jej odhodit, zvednout nebo upustit bez zranění a poškození povrchu.

• UNIVERZÁLNÍ - různé hmotnosti a průměry umožňují uživateli přizpůsobit své tréninkové programy a vylepšit jakýkoli trénink nad rámec standardních produktů.

• FUN - REAX FLUIBALL dělá každý pohyb zábavným, zajímavým a odlišným.

 

Reax Fluiball je vhodný také do vašeho fitka pro skupinové lekce

Reax Fluiball 3 kg

 

Movimento Hlavní Banner-2-2

POMÁHÁ ZLEPŠIT SÍLU A VÝDRŽ ∗ ZLEPŠUJE SPORTOVNÍ VÝKON ∗ ZLEPŠUJE ROVNOVÁHU ∗ ZLEPŠUJE METABOLICKOU SPOTŘEBU

ZLEPŠUJE KOORDINACI ∗ SNIŽUJE RIZIKO ZRANĚNÍ

 

Reax Fluiball Movimento

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení