Neohodnoceno

REAX CHAIN TWO - 2KG

REAX CHAIN ​​ - univerzální vybavení, které umožňuje provádět nekonečné množství cviků díky úchopu a nekonečné možnosti cvičení díky konsrtukci. Dva řetězy se dvěma oky o váze 2kg. Můžete jej uchopit, házet s ním, mačkat ho, nosit na sobě, ohýbat nebo na něj dokonce šlápnout, aniž by došlo k poškození uživatele nebo podlahy.

Skladem
Kód: 0018
Značka: REAXING
4 750 Kč –20 % 3 790 Kč
Kategorie: Reax Chain
Záruka: 2 roky
reax chain 2kg 1 pair
Novinka
–20 %
Reference
Konkurenční výhody

REAX CHAIN je první závaží na světě s patentovanou technologií Reax Flex Weights. Flexibilita hmotnosti umožňuje nepřetržitou stimulaci během tréninku, takže generuje vyšší odezvu svalstva a zvyšuje jakýkoli trénink: výsledkem je větší metabolická spotřeba a většíší aktivace svalů generovaná průběžnou úpravou řetězu během pohybu.

• UNIVERZÁLNÍ díky své pružné konfiguraci lze REAX CHAIN použít jako kettlebell, battle rope, barbell, dumbbell, core bag nebo Bulgarian bag.

• PROGRESIVNÍ široká škála dostupných závaží a konfigurací umožňuje tréninkům a programům postupovat při úpravách pohybu a nestability, nejen při zatížení.

• PŘENOSNÝ REAX CHAIN umožňuje uživateli volnost pohybu při provádění téměř jakéhokoli úkolu od standardního po dynamický.

• DYNAMICKÁ flexibilita REAX CHAIN mění každé opakování tak, aby zahrnovalo stálé zlepšení motorických dovedností, a lze jej použít na nekonečné cvičení s využitím setrvačnosti řetězu, odstředivé síly a dynamické povahy.

 

Zpět do obchodu