Rozjeďte to s Fluiballem!

 

 

Od profi MMA zápasníků až po fyzioterapeuty

Tak by se dalo popsat široké využití medicinbalu Reax Fluiball. V tomto článku najdete několik praktických ukázek, jak pracovat s tímto vysoce efektivním, vodou plněným parťákem pro váš trénink. Díky naplnění vodou se jedná o pomůcku, která zvyšuje reflexy, zapojuje zanedbávané svalstvo a působí blahodárně na vyčištění mysli.

 

Začneme zostra, protože Míra Brož (@inkvizitor_mma) si dal nejenom pořádně do těla, ale provedl i zátěžový test, co Reax Fluiball vydrží. Tohle bez trenéra raději nezkoušejte. Tekutá náplň uvnitř zvyšuje nároky na stabilitu v nepředvídatelných situacích. 

 

 

Workoutér a podnikatel Honza si to naopak užívá venku na vzduchu (@byznysmentor). Vybral si Fluiball o váze 10 kg. Pokud za sebou nemáte silovou přípravu a nejste zvyklí na vyšší fyzickou zátěž, zvolte nižší váhu. Takto můžete využít Fluibal například pro zvýšení náročnosti sedů-lehů a intenzivnější zapojení spodních zad, pomocí kterých tlumíte náraz po dopadu míče zpět.    

 

 

Pokud vás trápí specifické problémy s pohybovým aparátem, Fluiball vám také pomůže. Mrkněte se jak s ním pracují například ve Fyzioterapii v Klánovicích. více videí najdete na samotném Instagram profilu @fyzioklanovice.

 

 

Reax Fluiball je cvičební pomůcka širokých možností a nepřeberného množství cviků. Ostatně, podívejte se na další videa přímo od výrobce a inspirujte se před dalším tréninkem.

 

 

Množství cviků, které můžete provádět je omezeno jen vaší vlastní fantazií...

 

  

 

Dopřejte svému tělu vyšší výkon, neuromuskulární stimulaci a vraťte se s k samotné podstatě pohybu.

 

Reax Fluiball si prohlédněte ZDE

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení